Jak się promować?

przykładowy opis

Jak się promować?

Postprzez bahartka 17 lip 2016, o 21:56

Witajcie. Mam tu na myśli promocję nowo powstałej firmy. Nie znam się na tym za bardzo, z drugiej strony wiem, że bez dobrej promocji (przeprowadzonych akcji, przemyślanej strategii) ciężko odnieść dziś sukces, więc postanowiłam się dowiedzieć czegoś więcej. W internecie znalazłam sporo informacji, ale zastanawiam się mimo wszystko nad czymś bardziej profesjonalnym, jak np. tego rodzaju agencja pr -> http://www.heimastudio.pl/ Gdzieś słyszałam, albo przeczytała, że czasem lepiej powierzyć takie zadania profesjonalistom niż próbować samodzielnie coś zdziałać (bo robiąc coś samodzielnie niby oszczędzamy, i niby człowiek się uczy na błędach, ale te błędy mogą drogo kosztować).
bahartka

Re: Jak się promować?

Postprzez Poliszynel 2 sie 2016, o 21:38

Promocję firmy, czy to nowo powstałej czy już długo istniejącą na rynku warto powierzyć profesjonalistom, praktykom w tym fachu, bo niestety działania ad hoc, wprowadzane w życie bez planu i jakiejś większej strategii mogą po prostu wyrządzić szkody, nie mówiąc już że nie przyniosą efektu, czy też będzie on odwrotny od zamierzonego. Ja jestem zwolennikiem jednak zlecania takich zadań firmom zewnętrznym. Sam znam np. fajną firmę reklamową (Fabryka Reklamy Łódź) do której mam 100% zaufania. Myślę, że to jest połowa sukcesu - znaleźć odpowiednią firmę i obdarzyć ją zaufaniem.
Poliszynel

Powrót do Twój przykładowy dział