odchudzanie nie wystarczy

przykładowy opis

odchudzanie nie wystarczy

Postprzez bożena 1 sie 2016, o 20:22

Niedawno wyczytałam że samo odchudzanie nie wystarczy. Należy dodatkowo wspomóc je o suplementy ułatwiające oczyszczanie organizmu, blokujące wchłanianie tłuszczy i węglowodanów, oraz pomagające kontrolowanie apetytu. Tak jak alkoholik, czy narkoman podczas odwyku musi oczyścić swój organizm i przejść detox, tak i osoby zrzucające wagę muszą wyrzucić z siebie toksyny które zalęgły się w tkance tłuszczowej. Nadmiar toksyn w organizmie może powodować brak energii, zmęczenie, problemy z koncentracją i bladą cerę. Jednym ze sposobów na pozbycie się szkodliwych substancji jest oczyszczająca dieta. Nie musisz więc katować się kilkudniową głodówką, żeby pozbyć się toksyn. Wystarczy zastosować jadłospis owocowo-warzywny lub stosować odpowiednie suplementy wspomagające dietę https://www.doz.pl/apteka/k37-Odchudzanie_i_oczyszczanie .
bożena

Re: odchudzanie nie wystarczy

Postprzez domawilk 9 sie 2016, o 21:13

nie jestem zwolenniczką suplementów i nie ma wiarygodnych badań na temat ich skuteczności.
domawilk

Postprzez adword 26 sie 2016, o 13:15

Nie ma co ładować w siebie tabletek. Zdrowa dieta + aktywność fizyczna, to jest podstawa, a nie tabletki czy plasterki (różne rzeczy są na rynku:D ) Są naturalne sposoby na odtoksycznianie organizmu
adword

Postprzez arturmlodyy 24 lis 2016, o 00:13

Ja mogę polecić jeść dużo warzyw, przede wszystkim zielonych. Co najmniej kilka liści sałaty dziennie i do tego jakiś ogórek. Tak naprawdę chodzi o to, żeby organizm spalał tłuszcz, a nie go magazynował. To czy organizm spala komórki tłuszczowe czy je magazynuje zależy od prawidłowego poziomu hormonów w ciele. Niestety 97 % osób ma zaburzony poziom hormonów i zamiast chudnąć tyje, nawet jak stara się zdrowo odżywiać. Dopiero jak pozbędziesz się hormonów odpowiedzialnych za magazynowanie komórek tłuszczowych i zaczniesz wytwarzać hormony odpowiedzialne za spalanie tłuszczu to kilogramy zaczną znikać. To wszystko się robi przez odpowiednią dietę i właśnie w niej podstawą są zielone warzywa, dlatego jedź ich dużo, właściwie tyle ile się da, nie ma limitów.
arturmlodyy

Postprzez Treska 15 mar 2017, o 22:21

nie sądzę żeby sama dieta i ruch nie wystarczyły, właśnie suplementy nie są gwarancją schudnięcia a racjonalne odżywianie i uprawianie sportu owszem.
Treska

Postprzez kalkowa4 18 lip 2017, o 20:41

A ja uważam, że najlepiej wszystko połączyć. Zawsze można do diety właczyć jakiś suplement, przecież to nie zaszkodzi. Sama teraz czytam tutaj http://medtutor.pl/forum/green-magma-forte o suplemencie z młodym jęczmieniem i zastanawiam się czy go nie nabyć, bo widzę, że naprawdę jęczmień ma wiele właściwości.
kalkowa4

Postprzez Ostrzewska 19 lip 2017, o 18:02

A ja zastanawiam się nad suplementem z piperyną. Dokładnie mowa o tym - http://pillspot.pl/forum/piperine-slim Głośno o nim ostatnio. Uważacie, że piperyna faktycznie może tak dobrze wpływać na redukcję wagi? Stosował ją ktoś? Jeśli tak, to jakie były efekty? No i czy nie było żadnych skutków ubocznych?
Ostrzewska

Powrót do Twój przykładowy dział